FILTROVÁNÍ DLE VÝROBCŮ
A
ABNER ALBA AMITEK ANIMO  ASBER          
B
BOKAMA BORMIOLI BYFAL              
C
CAB CAS CASTA CAMBRO CB ITALY CEADO        
D
DE BUYER DURALEX                
E
ELCOLD EMME-GIGA ETOL              
F
F1-EFFEUNO FIAMMA FIMAR FONDERIA FINCO            
G
GASTRO-TIP GASTRONORM GGG GIESSER  GRAEF          
H
HALLDE HAMILTON BEACH HENDI HENKELMAN            
J
JACCARD                  
K
KARAFIÁT KRAMPOUZ KROMO              
L
LIDREVA LILLY LOUIS TELLIER              
M
MATFER BOURGEAT MAXIMA MODULINE MOVILFRIT            
N
NORDLINE NTF                
O
OEM OPTINOX OVERATH OZTI            
P
PADERNO PIZZA-GROUP POTIS PRISMA-FOOD            
R
RAK RATIONAL RDF REDFOX REMIDA RETIGO RM GASTRO ROBOT-COUPE    
S
SAMSUNG SANTOS SARO SAVE COMMERCIAL SCHOLL SCOTSMAN SHARP SILANOS SNAIGE SPAR
T
TEFCOLD TIP-GASTRO TOMGAST TURK AM            
U
UNISCOOL                  
V
VARES VESTFROST                
W
WARING-COMMERCIAL WELT-SERVIS WINTOO              

     

           

MAXIMA

Naše společnost má více než 40 let zkušeností s dodávkami a údržbou profesionálního kuchyňského vybavení. Jsme schopni poskytnout řešení pro každou vaši potřebu, naše kvalitní vybavení splňuje všechny požadované normy v oblasti hygieny a bezpečnosti. Všechny produkty Maxima jsou skladem v Holandsku, jsme schopni je okamžitě odeslat na jakékoliv místo na světě. To je jeden z našich klíčových faktorů úspěchu.

Naše poslání
Naším posláním je být nejúspěšnějším výrobcem kuchyňského vybavení na světě při poskytování nejlepších zákaznických zkušeností na trzích, které obsluhujeme. Chceme toho dosáhnout tím, že vám poskytneme největší hodnotu a nejvíce štěstí. Zaměřujeme se na neustálý vývoj a zlepšování kvality výrobků, zatímco úroveň služeb se musí neustále zvyšovat. Naše důvěryhodnost a spolehlivost jsou vysoce ceněny, nikdy vás nezklameme.

Naše značka
Maxima Holland je dobře známá pro vynikající kvalitu, snadné použití a atraktivní cenovou úroveň. Hodláme Vám nabídnout za Vaše peníze co nejužitnější cenu, Vaše spokojenost je naší ambicí. Všechny produkty Maxima jsou vyráběny podle nejvyšších standardů, v souladu s evropskými předpisy. Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit náš rozsáhlý sortiment na našich webových stránkách.

Naše služby
Chápeme, že kuchyňské vybavení, které se používá ve velkém měřítku každý den, nemůže stát v klidu. Proto máme nezávislou, flexibilní a celostátní (Nizozemsko a Belgie) provozní technickou službu, která v případě poruchy jedná rychle a správně. Náš technický servis se skládá ze zkušených techniků a má velké zásoby náhradních dílů. Tímto způsobem může být požadovaný díl okamžitě odeslán a stroj můžete co nejdříve znovu použít.

Naše budoucnost
Naše budoucnost je společně s vámi, naším nejcennějším a nejmilovanějším zákazníkem. Společně s vámi neustále pracujeme na zlepšování kvality našich produktů a služeb. My v Maximě věříme, že díky dobré spolupráci a komunikaci je každý cíl na dosah. To je důvod, proč vás z Maximy stavíme do středu naší budoucnosti.

Web: https://www.maximaholland.com/en/

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
výrobci
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 92
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 92

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).