FILTROVÁNÍ DLE VÝROBCŮ
A
ABERT ABNER ALBA AMITEK  ANIMO APS  ARCOROC ASBER    
B
BLENDTEC BOKAMA BORMIOLI BYFAL            
C
CAB CAS CASTA CAMBRO CB ITALY CEADO Chef’sChoice      
D
DE BUYER DURALEX                
E
ELCOLD EMME-GIGA ETOL              
F
F1-EFFEUNO FIAMMA FIMAR FONDERIA FINCO FRAMEC          
G
GAM International GASTRO-TIP GASTRONORM GGF GGG GI.METAL GIESSER GRAEF    
H
HALLDE HAMILTON BEACH HENDI HENKELMAN            
I - J
INOXIBAR ISA JACCARD JUKA            
K
KARAFIÁT KRAMPOUZ KROMO              
L
LACOR LIDREVA LILLY LOUIS TELLIER            
M
MATFER BOURGEAT MAXIMA MODULINE MONDIAL-FRAMEC MOVILFRIT          
N
NORIC LAB NORDLINE NTF              
O
OEM OPTINOX OVERATH OZTI            
P
PADERNO PIZZA-GROUP POTIS PRISMA-FOOD            
R
RAK RATIONAL RDF REDFOX REMIDA RETIGO RM GASTRO RONEBY BRUK ROBOT-COUPE  
S
SAMSUNG SANTOS SARO SAVE COMMERCIAL SCHOLL SCOTSMAN SHARP SILANOS SNAIGE SPAR
T
TEFCOLD TIP-GASTRO TOMGAST TURK AM TESTO          
U
UNISCOOL UWIS                
V
VARES VESTFROST                
W
WARING-COMMERCIAL WELT-SERVIS WINTOO              

     

           

Chef’s Choice

Společnost EdgeCraft Corporation, která se nachází v srdci scénického Avondale, PA, vyrábí svou světově proslulou značku Chef’sChoice® vyspělé technologie malých kuchyňských elektrik, mezi které patří největší světový výběr elektrických a ručních brousičů nožů, elektrických kráječů jídla, vaflovačů a výrobků z horkých nápojů. Produkty Chef’sChoice jsou dostupné ve více než 80 zemích světa a spotřebitelé si je užívají všude na světě. EdgeCraft se zavázal k obsluze zákazníků poskytováním spolehlivých kvalitních produktů a nadále inspiruje domácí kuchaře, profesionální kuchaře, odborníky na stravovací služby a sportovní nadšence inovativní technologií od důvěryhodné značky. Společnost EdgeCraft Corporation, založená v roce 1984, představila značku Chef’sChoice s debutem svého prvního elektrického ořezávače nožů v roce 1985.Společnost pokračuje ve zvyšování své nabídky expanzí malých elektrických produktových řad Chef’sChoice a neochvějnou oddaností kvalitě, technologii a spotřebiteli.

Evoluce zostření: Představení inauguračního elektrického ořezávače Chef’sChoice společností EdgeCraft vzalo broušení nožů z primitivních kořenů brousících tyčinek, elementárních brousících kol a kamenů do 21. století a nejmodernější technologie broušení. Společnost Chef’sChoice® Diamond Hone® Sharpener Model 100, která neustále měnila základy účinného broušení nožů, byla prvním moderním technologickým elektrickým ořezávačem nožů na světě. Brzy po svém uvedení si Model 100 vysloužil uznání potravinářských odborníků a šéfkuchařů z celého světa včetně Craiga Claiborna, Pierra Franeyho, Jacquese Pépina a Julie Childové.

Celosvětové uznání: Během následujících několika desetiletí se řada Chef’sChoice společnosti EdgeCraft rychle rozšířila o řadu elektrických nožů a nůžkových ořezávátek, ručních ořezávátek, diamantových ocelí, diamantových kamenů a ořezávacích tyčí. Mezinárodně proslulé ořezávátka Chef’sChoice, která byla navržena a smontována v zařízení Avondale v Pensylvánii, nadále dostávají jak průmyslové, tak spotřebitelské ocenění za svou kvalitu a vynikající výkon.

Zaměření na komerční průmyslová odvětví: Rok 1995 byl oficiálním debutem produktů Chef’sChoice v komerční kuchyni. V reakci na požadavky šéfkuchařů a profesionálů v potravinářském průmyslu na komerční verzi úspěšného domácího použití elektrických ořezávátek EdgeCraft představil Chef’sChoice® Commercial Diamond Hone® Model 2000, speciálně navržený pro použití v restauracích, cateringech a dalších průmyslových uživatelích. Bleskurychle, dokáže nabrousit jak přímé hrany, tak zoubkované nože za méně než 60 sekund. Komerční ostřicí linka se později rozšířila o několik dalších ořezávátek schválených NSF.

Od uvedení svého prvního elektrického ořezávače se EdgeCraft stal předním výrobcem ořezávátek, který nabízí nejrozsáhlejší a nejkomplexnější řadu kvalitních 100% brusných ořezů diamantů na světě, od kapesního ořezávače za 10 dolarů až po komerční ořezávátko za 600 dolarů. Příbory: V roce 1992 EdgeCraft představil vlastní řadu prémiových kuchyňských nožů. Chef’sChoice® Trizor Professional 10X® Cutlery je ve Spojených státech plně kovaný a ručně vyráběný. Tyto nože využívají technologicky vyspělou technologii výroby z nerezových slitin s vyšším obsahem uhlíku a mají hrany, které vydrží až desetkrát déle a jsou dvakrát až třikrát ostřejší než přední evropské a domácí značky. Společnost EdgeCraft přidala v roce 1996 kompletní řadu komerčních příborů s rozpočtovými cenami, chef’sChoice® Masters Series.

Vyspělé technologické inovace a vedoucí postavení: Na titulních stránkách novin s produkty vyspělých technologií, které jsou často uznávány kulinářskými svítidly i přední spotřebitelskou publikací o vaření a otestování kuchyně, není EdgeCraft u inovativních představování cizí. Jen v technologii broušení je firma uznávaná pro mnoho špičkových představení na trhu, včetně: první přesné řízené broušení oceli na světě v roce 2004; nejvyspělejší elektrický systém broušení nožů na světě, který brousí, ocelí a stropů hrany v jednom kompaktním zařízení v roce 2005; první elektrické ořezávátko pro nože asijského typu, které v roce 2006 aplikuje dvojitě zkosený leštěný 15stupňový okraj pro extrémní ostrost a životnost hran; nejuniverzálnější elektrické ořezávátko na světě, které obnovuje a znovu vytváří 15stupňovou hranu pro nože asijského typu a 20stupňovou hranu pro nože euro-amerického stylu v roce 2008; první ruční ořezávátka s technologií CrissCross® 2009; a v roce 2010 jeho první hybridní ořezávátko, které kombinuje elektrické a manuální ostření v jedné cenově dostupné jednotce.

Dnes firma nabízí více než 100 modelů technologicky nejvyspělejších ořezávátek a přes 100 obchodních značek a patentů výrobků, jakož i zřídka udělovanou registrovanou ochrannou známku od úřadu pro patenty a ochranné známky USA pro vysoce rozpoznatelný design svých nejprodávanějších elektrických ořezávátek. Kromě ořezávátek je EdgeCraft proslulý kvalitními příbory, kráječi potravin, výrobci vaflí a mixy a výrobky z horkých nápojů. Značka Chef’sChoice je uváděna na trh v 80 zemích po celém světě a je k dispozici od předních oddělení, příborů, železářství, specializovaných prodejen a kuchyňského nádobí, zásilkových katalogů a internetových prodejců.

https://chefschoice.com/

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
výrobci
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 17
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 17

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).