FILTROVÁNÍ DLE VÝROBCŮ
A
ABERT ABNER ALBA AMITEK  ANIMO APS  ARCOROC ASBER    
B
BLENDTEC BOKAMA BORMIOLI BYFAL            
C
CAB CAS CASTA CAMBRO CB ITALY CEADO Chef’sChoice      
D
DE BUYER DURALEX                
E
ELCOLD EMME-GIGA ETOL              
F
F1-EFFEUNO FIAMMA FIMAR FONDERIA FINCO FRAMEC          
G
GAM International GASTRO-TIP GASTRONORM GGF GGG GI.METAL GIESSER GRAEF    
H
HALLDE HAMILTON BEACH HENDI HENKELMAN            
I - J
INOXIBAR ISA JACCARD JUKA            
K
KARAFIÁT KRAMPOUZ KROMO              
L
LACOR LIDREVA LILLY LOUIS TELLIER            
M
MATFER BOURGEAT MAXIMA MODULINE MONDIAL-FRAMEC MOVILFRIT          
N
NORIC LAB NORDLINE NTF              
O
OEM OPTINOX OVERATH OZTI            
P
PADERNO PIZZA-GROUP POTIS PRISMA-FOOD            
R
RAK RATIONAL RDF REDFOX REMIDA RETIGO RM GASTRO RONEBY BRUK ROBOT-COUPE  
S
SAMSUNG SANTOS SARO SAVE COMMERCIAL SCHOLL SCOTSMAN SHARP SILANOS SNAIGE SPAR
T
TEFCOLD TIP-GASTRO TOMGAST TURK AM TESTO          
U
UNISCOOL UWIS                
V
VARES VESTFROST                
W
WARING-COMMERCIAL WELT-SERVIS WINTOO              

     

           

Nordic Lab

Nordic Lab je dánský výrobce a dodavatel laboratorních mrazniček a příslušenství. Specializujeme se na výrobu vysoce kvalitních laboratorních mrazniček s jedinečnými výhodami, že všechny naše mrazničky mají nízkou hmotnost a mohou projít všemi standardními dveřmi, díky čemuž se naše mrazničky velmi snadno instalují. Naše produkty jsou navrhovány, vyvíjeny a vyráběny v Dánsku. Naší vizí je být globálním poskytovatelem špičkového a inovativního laboratorního vybavení a řešení s optimálním poměrem mezi vysokou kvalitou a konkurenceschopnými cenami. Náš vývoj produktů je zaměřen na biomedicínský a farmaceutický sektor.

 

Nordic Lab představuje řadu jednokompresorových nízkoteplotních mrazniček – o teplotách od -10°C do -86°C. Jedná se o vysoce kvalitní výrobky s vynikající dlouhodobou trvanlivostí, vysoce účinnými energetickými řešeními a velmi nízkými nároky na údržbu a servis. V kombinaci s velmi konkurenčními cenami jsou tyto mrazničky zárukou jedněch z nejekonomičtějších na trhu. Sortiment výrobků odpovídá všem požadavkům a požadavkům na laboratoře, nemocnice a výzkumné ústavy z hlediska délky skladování, citlivosti a typu vzorků atd. Mrazničky Ultra Low Temperature (ULT) -86°C splňují nejvyšší nároky na dlouhodobé skladování nejcitlivějších předmětů a vzorků. Mrazničky jsou navrženy a vyrobeny v Dánsku. Unikátní technologie jednostupňového kompresoru je ve znamení již více než 15 let a prokázala, že dosažení ultra nízkých teplot může být stejně snadné jako u mrazničky pro domácnost. Navíc šetrnost k životnímu prostředí, přírodní chladivo, cyklopentanová izolace v kombinaci s recyklovatelnými materiály dělají ze Nordic Lab jedinečnou produktovou řadu. Výroba je v souladu s certifikací a normami ISO 9001, 14001 a 45001 a zajišťuje jednotnou a konzistentní vysokou kvalitu. Nordic Lab dodává mrazicí boxy i mrazničky vzpřímené poloze – a to v řadě různých modelů.

https://nordic-lab.com/

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
výrobci
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).