FILTROVÁNÍ DLE VÝROBCŮ
A
ABERT ABNER ALBA AMITEK  ANIMO APS  ARCOROC ASBER    
B
BLENDTEC BOKAMA BORMIOLI BYFAL            
C
CAB CAS CASTA CAMBRO CB ITALY CEADO Chef’sChoice      
D
DE BUYER DURALEX                
E
ELCOLD EMME-GIGA ETOL              
F
F1-EFFEUNO FIAMMA FIMAR FONDERIA FINCO FRAMEC          
G
GAM International GASTRO-TIP GASTRONORM GGF GGG GI.METAL GIESSER GRAEF    
H
HALLDE HAMILTON BEACH HENDI HENKELMAN            
I - J
INOXIBAR ISA JACCARD JUKA            
K
KARAFIÁT KRAMPOUZ KROMO              
L
LACOR LIDREVA LILLY LOUIS TELLIER            
M
MATFER BOURGEAT MAXIMA MODULINE MONDIAL-FRAMEC MOVILFRIT          
N
NORIC LAB NORDLINE NTF              
O
OEM OPTINOX OVERATH OZTI            
P
PADERNO PIZZA-GROUP POTIS PRISMA-FOOD            
R
RAK RATIONAL RDF REDFOX REMIDA RETIGO RM GASTRO RONEBY BRUK ROBOT-COUPE  
S
SAMSUNG SANTOS SARO SAVE COMMERCIAL SCHOLL SCOTSMAN SHARP SILANOS SNAIGE SPAR
T
TEFCOLD TIP-GASTRO TOMGAST TURK AM TESTO          
U
UNISCOOL UWIS                
V
VARES VESTFROST                
W
WARING-COMMERCIAL WELT-SERVIS WINTOO              

     

           

Abert

Abert® se narodil v roce 1929 v Lumezzane v provincii Brescia, kde zakladatel Antonio Bertoli zahájil řemeslnou výrobu mosazných příborů. V roce 1950 ocel stabilně vstupuje do výrobních cyklů a nahrazuje všechny ostatní materiály, zatímco o deset let později přichází automatizace výroby. V roce 1975 byla společnost Abert první společností na světě, která vyvinula výrobní procesy barevných příborů s kombinací materiálů, jako je ABS, nylon a dřevo. V roce 1987 se sídlo společnosti přestěhovalo do Passirano, čímž se otevřela cesta k významnému rozšíření, včetně akvizic historické holandské značky Broggi (1993), která je lídrem na trhu v oblasti posilovny a stolních doplňků v hotelech a značky Facix (1994). Ve stejném roce je společnost Abert první společností v oboru, která získala certifikaci kvality ISO 9002.

Jen o několik let později, v roce 2000, se rozšiřuje nabídka profesionálních hotelových produktů spuštěním nového projektu pro kanál Ho.Re.Ca. Téměř sto let po narození je Abert stále vedena rodinou Bertoli, která přišla na čtvrtou generaci v historii růstu, evoluce a úspěchu. Dnes, stejně jako tehdy, klade Abert do středu podnikání několik nepostradatelných principů: vynikající surovina pro zajištění nejlepšího výkonu výrobků, neustálá inovace výrobních procesů a hledání nejmodernějších technologií, kvalita každého detailu, zaměření na design počínaje studiem unikátních produktů až po tvorbu hodnotných předmětů.

Vše se odehrává v závodech passirano, které splňují kritéria made in Italyaccurato, aniž by ztratily ze zřetele potřeby rychle se vyvíjejícího trhu a klientely, která musí být neustále vyslyšena, uspokojována a předvídána. Právě budoucnost je největší výzvou, které Abert dodnes čelí s proaktivní činností, zakořeněnou podnikovou kulturou, pozorností k okolnostem současného trhu a konkrétním závazkem, od ochrany životního prostředí s ohledem na ekologickou udržitelnost až po pevnou etiku hospodářských a sociálních vztahů.

https://abert.it/

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
výrobci
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 67
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 67

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).