FILTROVÁNÍ DLE VÝROBCŮ
A
ABNER ALBA AMITEK ANIMO  ASBER          
B
BOKAMA BORMIOLI BYFAL              
C
CAB CAS CASTA CAMBRO CB ITALY CEADO        
D
DE BUYER DURALEX                
E
ELCOLD EMME-GIGA ETOL              
F
F1-EFFEUNO FIAMMA FIMAR FONDERIA FINCO            
G
GASTRO-TIP GASTRONORM GGG GIESSER  GRAEF          
H
HALLDE HAMILTON BEACH HENDI HENKELMAN            
J
JACCARD                  
K
KARAFIÁT KRAMPOUZ KROMO              
L
LIDREVA LILLY LOUIS TELLIER              
M
MATFER BOURGEAT MAXIMA MODULINE MOVILFRIT            
N
NORDLINE NTF                
O
OEM OPTINOX OVERATH OZTI            
P
PADERNO PIZZA-GROUP POTIS PRISMA-FOOD            
R
RAK RATIONAL RDF REDFOX REMIDA RETIGO RM GASTRO ROBOT-COUPE    
S
SAMSUNG SANTOS SARO SAVE COMMERCIAL SCHOLL SCOTSMAN SHARP SILANOS SNAIGE SPAR
T
TEFCOLD TIP-GASTRO TOMGAST TURK AM            
U
UNISCOOL                  
V
VARES VESTFROST                
W
WARING-COMMERCIAL WELT-SERVIS WINTOO              

     

           

Tm - RAK

RAK Porcelain se specializuje na výrobu, výrobu a dodávky porcelánového nádobí vynikající kvality pro mezinárodní průmysl HORECA. Se sídlem v emirátu Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty. Náš výrobní závod se rozkládá na impozantních 100 000 metrech čtverečních a je vybaven nejmodernějšími stroji schopnými vyrábět 28 milionů kusů porcelánového nádobí s vysokým obsahem oxidu hlinitého a špičkových dekoračních doplňků ročně. Naše hlavní provozní divize se nacházejí v Lucembursku (Evropa), New Yorku (USA) a Spojených arabských emirátech, které fungují prostřednictvím robustní distribuční sítě pokrývající 5 kontinentů a dosahující více než 165 zemí. Snadno dostupná distribuční strategie společnosti vyústila v synergické partnerství s předními hotelovými řetězci, restauracemi světové třídy a obchodními giganty v segmentu stravování. Jako jeden z nejrychleji rostoucích porcelánových stolních podniků dnes naše výrobky slouží jako plátno pro kreativitu šéfkuchaře ve více než 40 000+ hvězdičkových hotelech, mezinárodních leteckých společnostech, prémiových výletních lodích, kongresových centrech, stadionech, které nás hrdě podporují v různých segmentech průmyslu HORECA. Naše nádobí s vysokým obsahem oxidu hlinitého je novou kombinací kvality, trvanlivosti a estetiky, která se skládá ze sofistikovaného příboru, módního dutého nádobí a ergonomického kuchyňského nádobí, které poskytuje jedinečné kulinářské zážitky. Technická odbornost a vášeň pro kvalitu z nás činí nejpreferovanější spolupracovníky šéfkuchařů na mezinárodní úrovni. Díky synergické spolupráci s hotelovými skupinami nabízíme vysokou flexibilitu a širokou škálu přizpůsobení našeho porcelánového nádobí prémiové kvality.

RAK Porcelain je spolehlivým partnerem a poskytovatelem jednorázových porcelánových stolních řešení pro profesionály v pohostinství, kteří hledají dokonalost a inovace.

Web: https://www.rakporcelain.com/

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
výrobci
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 7
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 7

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).