FILTROVÁNÍ DLE VÝROBCŮ
A
ABERT ABNER ALBA AMITEK  ANIMO APS  ARCOROC ASBER    
B
BLENDTEC BOKAMA BORMIOLI BYFAL            
C
CAB CAS CASTA CAMBRO CB ITALY CEADO Chef’sChoice      
D
DE BUYER DURALEX                
E
ELCOLD EMME-GIGA ETOL              
F
F1-EFFEUNO FIAMMA FIMAR FONDERIA FINCO FRAMEC          
G
GAM International GASTRO-TIP GASTRONORM GGF GGG GI.METAL GIESSER GRAEF    
H
HALLDE HAMILTON BEACH HENDI HENKELMAN            
I - J
INOXIBAR ISA JACCARD JUKA            
K
KARAFIÁT KRAMPOUZ KROMO              
L
LACOR LIDREVA LILLY LOUIS TELLIER            
M
MATFER BOURGEAT MAXIMA MODULINE MONDIAL-FRAMEC MOVILFRIT          
N
NORIC LAB NORDLINE NTF              
O
OEM OPTINOX OVERATH OZTI            
P
PADERNO PIZZA-GROUP POTIS PRISMA-FOOD            
R
RAK RATIONAL RDF REDFOX REMIDA RETIGO RM GASTRO RONEBY BRUK ROBOT-COUPE  
S
SAMSUNG SANTOS SARO SAVE COMMERCIAL SCHOLL SCOTSMAN SHARP SILANOS SNAIGE SPAR
T
TEFCOLD TIP-GASTRO TOMGAST TURK AM TESTO          
U
UNISCOOL UWIS                
V
VARES VESTFROST                
W
WARING-COMMERCIAL WELT-SERVIS WINTOO              

     

           

Snaige

SNAIGĖ AB je mezinárodní výrobce domácích a profesionálních chladicích zařízení působící v Litvě. Můžeme být skutečně nazýváni odborníky na mraz, protože tvoříme a vyrábíme v tomto odvětví již od roku 1963. Jsme rádi, že dveře našich chladniček denně otevírají tisíce lidí ve více než 30 zemích Evropy, Asie a Afriky. Vyrábíme špičková, moderní, snadno použitelná zařízení, která jsou bezpečná a nákladově efektivní, stejně jako trendy a funkční. Jsme hrdí na to, že naši zákazníci oceňují kvalitu našich výrobků. To nás stimuluje k tomu, abychom pokračovali v navrhování nových produktů, které nabízejí uživatelsky přívětivější funkce a překvapují designovými řešeními.

Závod SNAIGĖ je vybaven tak, aby prováděl všechny práce potřebné při výrobě chladniček: řezání a tvarování kovů, lakování panelů karoserie, pěnění skříní chladniček, odlévání plastových prvků, montáž atd. Návrh produktu, inženýring a technická řešení připravují designéři, vývojáři a inženýři společnosti. Pravidelně investujeme do modernizace zařízení a snažíme se používat nejlepší vybavení, které nabízejí výhradně výrobci. Dnes provoz závodu SNAIGĖ zahrnuje linku na tváření kovů MECCANICA BERETTA, vakuové tvářecí zařízení COMI, kompresory KAISER pro výrobu vysokotlakého stlačeného vzduchu, dveře a skříně pěnící linku Cannon, plnicí zařízení chladiva GALILEO, práškové lakovací zařízení umožňující nátěr chladniček barvou volby a další špičkové stroje a zařízení. V roce 2022 jsme investovali do nového laserového obráběcího centra PRIMA POWER PLATINO a automatického ohýbacího centra PRIMA POWER BENDER pro naši novou produktovou řadu Horeca a monoblokové chladicí jednotky. Díky modernímu vybavení a technologiím a vysoce kvalifikovaným a zkušeným zaměstnancům může závod SNAIGĖ zajistit rychlý, efektivní a flexibilní provoz, který mu umožní konkurovat gigantům tohoto odvětví. Závod zaměstnává téměř 370 specialistů; Jeho kapacita činí 500 000 jednotek ročně, přičemž rozloha provozního území je 16,5 ha.

Chladicí zařízení SNAIGĖ zajišťuje vynikající kvalitu, a to nejen díky našim dlouholetým zkušenostem, moderním technologiím a pokročilým výrobním metodám, ale také kvůli významu, který klademe na komponenty našich chladicích spotřebičů. Striktně používáme pouze materiály a díly od nejlepších, známých světových výrobních společností, které splňují nejnovější normy a požadavky Evropské unie. Udržování nejvyšší kvality výroby SNAIGĖ je vždy naším hlavním zaměřením.

Kvalita každého výrobku SNAIGĖ je důkladně sledována v průběhu celého výrobního procesu. Zkoušky provozu elektrického systému, bezpečnosti a integrity chladicího systému provádějí různé laboratoře. Provoz vyrobené chladničky je testován ve speciální testovací zóně. Ověřuje se také trvanlivost skleněných polic, klik a dveří. Ani jedna chladnička SNAIGĖ neopustí závod dříve, než bude schválena její kvalita a bezchybný provoz.

Profesionální zařízení SNAIGĖ používá ekologická chladiva R290 a R600. Důsledně dodržujeme požadavky Kjótského protokolu týkající se globálního oteplování a změny klimatu. Proto používáme pouze nezávadné materiály, které nepoškozují ozon a nepodporují skleníkový efekt. Vybíráme materiály a výrobní metody účinně využívající zdroje, stejně jako dopravu a využívání bioenergie. Kromě toho jsou téměř všechny materiály používané v našich výrobních linkách recyklovatelné.

Web: https://snaigeprofessional.lt/

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
cena
+
výrobci
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 5
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 5

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).